Mladistvý vzhled, který měl kdysi, už není stejný. Vždy si rád zakryje vlasy sponou, která mu dodá jiný vzhled fotbalisty. Mezi mnoha fotbalisty je vzhled Luky Modriče velmi působivý. Nejen kvůli pohledné tváři Luky Modrice, ale také kvůli jeho odlišným vzhledovým vlastnostem. Když mladý Luka Modrič poprvé oblékl Dětské Fotbalové Dresy Chorvatsko a postavil se do hry, měl krátké vlasy a čistý a vytříbený vzhled.

Luka Modric po mnoha letech zkušeností na fotbalovém poli postupně ztratil mladistvý vzhled a nahradil ho vyzrálou a stabilní. Účes Luky Modrice se hodně změnil. Nechal si narůst dlouhé vlasy a před zápasem bude nosit kravatu. Pokud fanoušci viděli Luku Modriče, když byl mladý, budou bědovat, že se nyní stal pro Real Madrid starým mužem. Luka Modrič vložil veškeré své úsilí do tohoto Dětské Fotbalové Dresy Real Madrid, což je skutečnost, kterou vědí fanoušci po celém světě.

Minulost pokutového kopu je normální, ale Luka Modrič se uvnitř cítil velmi nepříjemně. Díky pomoci spoluhráčů z Realu Madrid dosáhl tým na konečné vítězství. Pokud Real Madrid selže, může být Luka Modrič pod obrovským tlakem veřejného mínění. Každý, kdo je laskavý a pracovitý, bude mít Boží přízeň. Luka Modrič je fotbalista hodný obdivu lidí z celého světa.