Brzy uplyne jedna sezóna a skončí také hostování João Félixe v FC Barcelona. Aby mohl João Félix i nadále nosit Dětské Fotbalové Dresy FC Barcelona, předváděl v těchto posledních zápasech zoufalé výkony. Při vítězství FC Barcelona 1:0 nad Cádizem vstřelil vítězný gól João Félix z kopu ze hlavy. Naposledy FC Barcelona vstřelil gól v La Lize v polovině roku 2019, kdy Suarez vstřelil nádherný gól.

Atlético de Madrid úplně přestalo dbát na sílu João Félixe. I když ten Fotbalový Dres Komplet nosí a závodí, jeho mentalita se možná hodně změnila. Škoda, že přestupová cena João Félixe je vysoká, což mohou být prostředky, které FC Barcelona není ochotna nést. Tváří v tvář takové situaci bude João Félix čelit velkému tlaku ze všech stran.

V La Lize zbývá pouhých sedm kol a mezi FC Barcelona a Realem Madrid je na čele ligy osmibodový rozdíl. Změní se vítěz? Real Madrid a FC Barcelona čelí plánům La Ligy a Ligy mistrů a zítra se rozhodne, zda postoupí do dalšího kola. Jakmile jeden tým vypadne z Ligy mistrů, pustí se do boje o titul v La Lize.