Šampion Serie A byl také oznámen předem, na čele šampionátu byl opět Inter. Poté, co Inter ve venkovním utkání porazil AC Milán 2:1, si s předstihem úspěšně zajistil šampionát s 86 body. Jedná se o 20. mistrovství Serie A v historii týmu Inter. 48letý hlavní trenér Simone Inzaghi vytvořil zázrak. Od chvíle, kdy se Simone Inzaghi v roce 2021 rozhodl obléknout Dětské Fotbalové Dresy Inter Milán, čekal na okamžik, kdy vyhraje šampionát.

Když zazněl závěrečný hvizd, Simone Inzaghi okamžitě objala trenérský štáb a hráče, aby oslavila. Pak Simone Inzaghi zvedla ruce a vykřikla, vypadala velmi vzrušeně. Protože je to poprvé, co Simone Inzaghi vyhrál šampionát Serie A ve své trenérské kariéře, konečně dokončil vítězství v Serii A ve své hráčské i trenérské kariéře. V tu chvíli byl nos Simone Inzaghi červený a zdálo se, že se vzrušením chystá plakat. I tato scéna dojala všechny fanoušky.

Když se sny plní, kdo se nemůže cítit šťastný? Všichni hráči Interu na hřišti svlékli Fotbalový Dres Komplet a mávali jimi. Po třech letech si Inter konečně splnil svůj sen znovu vyhrát titul Serie A. V této sezóně vedl Inter a zůstává na vrcholu žebříčku, zatímco loňský mistr Neapol klesl na osmé místo.